Aktuální počasí Al Jaḩār
Aktuální počasí přímo pro město Al Jaḩār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
