Aktuální počasí Al Ḩunāyā
Aktuální počasí přímo pro město Al Ḩunāyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 31°C |
