- Počasí
- Saudská Arábie
- Al-Qassim Region
- Al Ḩajnāwī
Aktuální počasí Al Ḩajnāwī
Aktuální počasí přímo pro město Al Ḩajnāwī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
