Aktuální počasí Al Ḩajar
Aktuální počasí přímo pro město Al Ḩajar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
