Aktuální počasí Al Ghayl
Aktuální počasí přímo pro město Al Ghayl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 27°C |
