- Počasí
- Saudská Arábie
- Al-Qassim Region
- Al Fuwayliq
Aktuální počasí Al Fuwayliq
Aktuální počasí přímo pro město Al Fuwayliq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
