- Počasí
- Palestinská území
- West Bank
- Al Bīrah
Aktuální počasí Al Bīrah
Aktuální počasí přímo pro město Al Bīrah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
