- Počasí
- Sýrie
- Al-Hasakah
- Al Bawwāb
Aktuální počasí Al Bawwāb
Aktuální počasí přímo pro město Al Bawwāb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
