Aktuální počasí Al ‘Awdah
Aktuální počasí přímo pro město Al ‘Awdah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 50°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 36°C |
