- Počasí
- Omán
- Northeastern Governorate
- Al Akhḑar
Aktuální počasí Al Akhḑar
Aktuální počasí přímo pro město Al Akhḑar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
