- Počasí
- Irák
- Al Qādisīyah
- Āl ‘Abţān
Aktuální počasí Āl ‘Abţān
Aktuální počasí přímo pro město Āl ‘Abţān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
