- Počasí
- Libye
- Al Jabal al Akhḑar
- Al Abraq
Aktuální počasí Al Abraq
Aktuální počasí přímo pro město Al Abraq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
