Aktuální počasí Ål
Aktuální počasí přímo pro město Ål. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
