- Počasí
- Spojené státy americké
- Aljaška
- Akutan
Aktuální počasí Akutan
Aktuální počasí přímo pro město Akutan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 991 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 3°C |
