- Počasí
- Turecko
- Antalijská provincie
- Akseki
Aktuální počasí Akseki
Aktuální počasí přímo pro město Akseki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
