- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Ákra Vathý
Aktuální počasí Ákra Vathý
Aktuální počasí přímo pro město Ákra Vathý. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
