- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Ákra Trifýlli
Aktuální počasí Ákra Trifýlli
Aktuální počasí přímo pro město Ákra Trifýlli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 2. 4. (19:00) do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí od 2. 4. (19:00) do 3. 4. (02:00)
Silný vítr
Platí do 2. 4. (05:00)
17°C
pocitově 14°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 14°C |
