- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Ákra Thyní
Aktuální počasí Ákra Thyní
Aktuální počasí přímo pro město Ákra Thyní. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
