- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Ákra Moúnta
Aktuální počasí Ákra Moúnta
Aktuální počasí přímo pro město Ákra Moúnta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
