- Počasí
- Nizozemsko
- Friesland
- Akkrum
Aktuální počasí Akkrum
Aktuální počasí přímo pro město Akkrum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (20:00) do 3. 5. (00:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 10°C |
