- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Akhtah Khānah
Aktuální počasí Akhtah Khānah
Aktuální počasí přímo pro město Akhtah Khānah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
