- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Akaike
Aktuální počasí Akaike
Aktuální počasí přímo pro město Akaike. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
