- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Aitang
Aktuální počasí Aitang
Aktuální počasí přímo pro město Aitang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
