- Počasí
- Maroko
- Souss-Massa
- Aït Z’al
Aktuální počasí Aït Z’al
Aktuální počasí přímo pro město Aït Z’al. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
