- Počasí
- Maroko
- Souss-Massa
- Aït Naçer
Aktuální počasí Aït Naçer
Aktuální počasí přímo pro město Aït Naçer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
