- Počasí
- Maroko
- Marrakesh-Safi
- Ait Berkhous
Aktuální počasí Ait Berkhous
Aktuální počasí přímo pro město Ait Berkhous. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
