- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Aistala
Aktuální počasí Aistala
Aktuální počasí přímo pro město Aistala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
