Aktuální počasí Aïn el Mentné
Aktuální počasí přímo pro město Aïn el Mentné. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
