Aktuální počasí Aḩmadābād-e Shāhī
Aktuální počasí přímo pro město Aḩmadābād-e Shāhī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
