Aktuální počasí Ágios Vlásios
Aktuální počasí přímo pro město Ágios Vlásios. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
