- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Ágios Spyrídon
Aktuální počasí Ágios Spyrídon
Aktuální počasí přímo pro město Ágios Spyrídon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 11°C |
