Aktuální počasí Ágios Athanásios
Aktuální počasí přímo pro město Ágios Athanásios. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:00)
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
