Aktuální počasí Agíasma
Aktuální počasí přímo pro město Agíasma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (09:00) do 23. 5. (18:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
