- Počasí
- Afghánistán
- Herat
- Āghā Burūt
Aktuální počasí Āghā Burūt
Aktuální počasí přímo pro město Āghā Burūt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 13°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
