Aktuální počasí Agde
Aktuální počasí přímo pro město Agde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 12°C |
