- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Agarovka
Aktuální počasí Agarovka
Aktuální počasí přímo pro město Agarovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
