- Počasí
- Turecko
- Kahramanmaraşská provincie
- Ağabeyli
Aktuální počasí Ağabeyli
Aktuální počasí přímo pro město Ağabeyli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
