- Počasí
- Turecko
- Bolská provincie
- Afşar
Aktuální počasí Afşar
Aktuální počasí přímo pro město Afşar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
