- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Afrátion
Aktuální počasí Afrátion
Aktuální počasí přímo pro město Afrátion. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
