- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Afrátion
Aktuální počasí Afrátion
Aktuální počasí přímo pro město Afrátion. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 992 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
