Aktuální počasí Aflaḩ ar Ruways
Aktuální počasí přímo pro město Aflaḩ ar Ruways. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
