- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- A’ertejuemo
Aktuální počasí A’ertejuemo
Aktuální počasí přímo pro město A’ertejuemo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
