- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Aduping
Aktuální počasí Aduping
Aktuální počasí přímo pro město Aduping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
