Aktuální počasí Adoni
Aktuální počasí přímo pro město Adoni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
