Aktuální počasí Adhruḩ
Aktuální počasí přímo pro město Adhruḩ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
