- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Adelaide Oval
Aktuální počasí Adelaide Oval
Aktuální počasí přímo pro město Adelaide Oval. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 15°C |
