Aktuální počasí Adani
Aktuální počasí přímo pro město Adani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
