- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Adamów
Aktuální počasí Adamów
Aktuální počasí přímo pro město Adamów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
