- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Adamów
Aktuální počasí Adamów
Aktuální počasí přímo pro město Adamów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
