- Počasí
- Chorvatsko
- Virovitičk-Podravska
- Ada Lukačka
Aktuální počasí Ada Lukačka
Aktuální počasí přímo pro město Ada Lukačka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
